Agenda

Wat Datum Uur Waar Tickets
Quinnie & Quinn20210301- Monday 01 March - 202113:30Genk, c-mine - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20210302- Tuesday 02 March - 202110:30Genk, c-mine
Quinnie & Quinn20210303- Wednesday 03 March - 202115:00Genk, c-mine
Quinnie & Quinn20210304- Thursday 04 March - 202113:30Leuven, minnepoort - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20210305- Friday 05 March - 202119:00Mol, schouwburg rex
Quinnie & Quinn20210309- Tuesday 09 March - 202110:45Tienen, cc de kruisboog - schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210311- Thursday 11 March - 202113:45Herzele, gc de steenoven - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20210313- Saturday 13 March - 202119:00Vilvoorde, cc het bolwerk
Quinnie & Quinn20210314- Sunday 14 March - 202115:00Tongeren, cc de velinx
Quinnie & Quinn20210315- Monday 15 March - 202110:30Tongeren, cc de velinx - schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210316- Tuesday 16 March - 202110:00Tielt, cc gildhof
Quinnie & Quinn20210322- Monday 22 March - 202110:30Maaseik, cc achter olmen - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210323- Tuesday 23 March - 202110:00Zonhoven, gc tentakel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210326- Friday 26 March - 202113:30Merelbeke, gc 't groenedal
Quinnie & Quinn20210328- Sunday 28 March - 202115:00Heusden-Zolder, cc muze
Quinnie & Quinn20210329- Monday 29 March - 202110:30Heusden-Zolder, cc muze - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210425- Sunday 25 April - 202115:00Zwijndrecht, oc 't waaigat
Quinnie & Quinn20210426- Monday 26 April - 202114:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20210427- Tuesday 27 April - 202110:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210504- Tuesday 04 May - 202110:15Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20210508- Saturday 08 May - 202119:00Overijse, cc den blank
Quinnie & Quinn20210509- Sunday 09 May - 202115:00Houthalen-Helchteren, cc casino
Quinnie & Quinn20210510- Monday 10 May - 202110:00Houthalen-Helchteren, cc casino
Quinnie & Quinn20210511- Tuesday 11 May - 202113:30Bilzen, cc de kimpel
Maura20210414- Wednesday 14 April - 202120:15Lommel, cc de adelberg kleine zaal
Maura20210416- Friday 16 April - 202120:15Mortsel, kaleidscoop
Maura20210424- Saturday 24 April - 202120:00Diksmuide, pop-up cc de kupe
Maura20210430- Friday 30 April - 202120:15Bree, cc de zeepziederij
Maura20210506- Thursday 06 May - 202118:30Herne, feestzaal
Maura20210515- Saturday 15 May - 202120:15Merksem, cultuurcentrum
Maura20210520- Thursday 20 May - 202120:00Schoten, cultuurcentrum
Maura20210618- Friday 18 June - 202120:30Overijse, cc den blank
Maura20210929- Wednesday 29 September - 202120:30Rotselaar, gc de mena
Maura20211008- Friday 08 October - 202120:00Geraardsbergen, arjaantheater
Maura20211028- Thursday 28 October - 202120:00Kontich, cultuurhuis altena
Maura20220122- Saturday 22 January - 202220:20Kapellen, 't kerkske
Maura20220128- Friday 28 January - 202220:00Brugge, cc de dijk
Maura20220129- Saturday 29 January - 202220:00Brugge, cc de dijk
Maura20220130- Sunday 30 January - 202215:00Brugge, cc de dijk
Von Kapp20210307- Sunday 07 March - 202115:00Strombeek, cc strombeek
Von Kapp20210321- Sunday 21 March - 202111:00Maaseik, cc achter olmen
Von Kapp20210502- Sunday 02 May - 202115:00Duffel, cinéma plaza
Von Kapp20210710- Saturday 10 July - 202118:00Wuustwezel, gemeentepark
Von Kapp20210828- Saturday 28 August - 202117:00Eeklo, cc de herbakker
Von Kapp20210912- Sunday 12 September - 202116:00Pelt, cc palethe