Agenda

Wat Datum Uur Waar
Quinnie & QuinnThursday 11 February - 202113:45Mortsel, mark liebrechtschouwburg - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnFriday 12 February - 202113:45Mortsel, mark liebrechtschouwburg
Quinnie & QuinnFriday 19 February - 202115:00Aarschot, cc het gasthuis
Quinnie & QuinnSaturday 20 February - 202115:00Wingene, cc de wissel
Quinnie & QuinnSunday 21 February - 202115:00Puurs-sint-amands, cc binder
Quinnie & QuinnThursday 25 February - 202113:30Lanaken, cc lanaken - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnSunday 28 February - 202115:00Genk, c-mine
Quinnie & QuinnMonday 01 March - 202110:00Genk, c-mine - schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnThursday 04 March - 202113:30Leuven, minnepoort - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnFriday 05 March - 202119:00Mol, schouwburg rex
Quinnie & QuinnTuesday 09 March - 202110:45Tienen, cc de kruisboog - schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnThursday 11 March - 202113:45Herzele, gc de steenoven - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnSaturday 13 March - 202119:00Vilvoorde, cc het bolwerk
Quinnie & QuinnSunday 14 March - 202115:00Tongeren, cc de velinx
Quinnie & QuinnMonday 15 March - 202110:00Tongeren, cc de velinx - schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnTuesday 16 March - 202110:00Tielt, cc gildhof
Quinnie & QuinnTuesday 23 March - 202110:00Zonhoven, gc tentakel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnFriday 26 March - 202113:30Merelbeke, gc 't groenedal
Quinnie & QuinnSunday 28 March - 202115:00Heusden-Zolder, cc muze
Quinnie & QuinnMonday 29 March - 202110:00Heusden-Zolder, cc muze - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnSunday 25 April - 202115:00Zwijndrecht, oc 't waaigat
Quinnie & QuinnMonday 26 April - 202114:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnTuesday 27 April - 202110:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnMonday 03 May - 202113:30Bierbeek, cc de borre - schoolvoorstelling
Quinnie & QuinnTuesday 04 May - 202110:15Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & QuinnSaturday 08 May - 202119:00Overijse, cc den blank
Quinnie & QuinnSunday 09 May - 202115:00Houthalen-Helchteren, cc casino
Quinnie & QuinnMonday 10 May - 202113:30Houthalen-Helchteren, cc casino
Quinnie & QuinnTuesday 11 May - 202113:30Bilzen, cc de kimpel
Kunst mijn kloten!Friday 22 May - 202020:00Ardooie, cultuurkapel de schaduw - try-out
Kunst mijn kloten!Thursday 11 June - 202020:00Berchem, sociocultureel centrum de kapel
Kunst mijn kloten!Saturday 26 September - 202020:00Diepenbeek, gc de plak - try-out
Kunst mijn kloten!Saturday 03 October - 202020:00Antwerpen, costa
Kunst mijn kloten!Thursday 08 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Kunst mijn kloten!Friday 09 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Kunst mijn kloten!Saturday 10 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Kunst mijn kloten!Saturday 17 October - 202020:00Hoboken, gravenhof
Kunst mijn kloten!Friday 30 October - 202020:30Overijse, cc den blank
Kunst mijn kloten!Tuesday 10 November - 202020:00Gent, minard
Kunst mijn kloten!Thursday 12 November - 202020:00Kontich, cultuurhuis altena
Kunst mijn kloten!Monday 16 November - 202020:00Ekeren, ekerse theaterzaal
Kunst mijn kloten!Tuesday 17 November - 202020:00Ekeren, ekerse theaterzaal
Kunst mijn kloten!Friday 15 January - 202120:00Geraardsbergen, arjaantheater
Kunst mijn kloten!Saturday 16 January - 202120:15Bree, cc de zeepziederij
Kunst mijn kloten!Wednesday 20 January - 202120:30Rotselaar, gc de mena
Kunst mijn kloten!Friday 22 January - 202120:20Kapellen, 't kerkske
Kunst mijn kloten!Saturday 23 January - 202120:30Oostduinkerke, het bedrijf
Kunst mijn kloten!Friday 16 April - 202120:15Mortsel, kaleidscoop
Kunst mijn kloten!Saturday 15 May - 202120:15Merksem, cultuurcentrum
Genoeg!Tuesday 01 December - 202020:00Deinze, leietheater
Genoeg!Friday 04 December - 202020:30Kapellen, CC Kapellen
Genoeg!Saturday 05 December - 202020:15Temse, theaterzaal roxy
Genoeg!Sunday 06 December - 202020:15Leopoldsburg, cc leopoldsburg
Genoeg!Wednesday 09 December - 202020:15Lokeren, cc lokeren
Genoeg!Thursday 10 December - 202020:15Maaseik, cc achter olmen
Genoeg!Friday 11 December - 202020:15Lanaken, cc lanaken
Genoeg!Saturday 12 December - 202020:00Deurne, cc deurne
Genoeg!Sunday 13 December - 202015:00Dilbeek, cc westrand
Genoeg!Monday 14 December - 202020:00Diksmuide, cc kruispunt
Genoeg!Wednesday 16 December - 202020:30Oudenaarde, gc de woeker
Genoeg!Thursday 17 December - 202020:30Diest, cc diest
Genoeg!Friday 18 December - 202020:00Zaventem, cc de factorij
Genoeg!Saturday 19 December - 202020:00Anzegem, gc de stringe
Genoeg!Tuesday 22 December - 202020:30Antwerpen, arenberg
Wat Valt er? Thursday 12 March - 2020 20:30 Eeklo, CC De Herbakker
Wat Valt er? Friday 24 April - 2020 20:15 Sint Lenaarts, OC 't Centrum
Wat Valt er? Wednesday 29 April - 2020 20:15 Poperinge, CC Ghybe
Wat Valt er? Thursday 30 April - 2020 20:00 Schoten, De Kaekelaar
Wat Valt er? Thursday 07 May - 2020 20:00 Zottegem, CC Zoetegem
Wat Valt er? Friday 29 May - 2020 20:15 Lokeren, CC Lokeren
Von KappSunday 03 May - 202015:00Brugge, magdalenazaal
Von KappSunday 05 July - 202015:00Hoboken, park sorghvliedt
Von KappSaturday 11 July - 202018:00Wuustwezel, gemeentepark
Von KappSaturday 19 September - 202013:30Mol, red penguin (tuin)
Von KappWednesday 23 September - 202014:30Ninove, de plomblom
Von KappSunday 27 September - 202014:00Merksem, cc merksem
Von KappSunday 25 October - 202015:00Temse, theaterzaal roxy
Von KappTuesday 03 November - 202015:00Zedelgem, de groene meersen
Von KappSunday 29 November - 202015:00Bonheiden, cc blikveld
Von KappSunday 31 January - 202115:00Sint-gillis-waas, gc de route
Von KappSunday 07 March - 202115:00Strombeek, cc strombeek
Von KappSaturday 20 March - 202117:00Eeklo, cc de herbakker
Von KappSunday 21 March - 202111:00Maaseik, cc achter olmen
Von KappSunday 02 May - 202114:00Duffel, cinéma plaza
WolinotiSunday 15 November - 202015:00Tongeren, cc de velinx
WolinotiMonday 16 November - 202010:30Tongeren, cc de velinx