Agenda

Wat Datum Uur Waar Tickets
Kameleonie20220923- Friday 23 September - 202210:30Deurne, cc deurne - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20220924- Saturday 24 September - 202219:00Deurne, cc deurne - première
Kameleonie20220925- Sunday 25 September - 202215:00Leuven, 30 cc
Kameleonie20220926- Monday 26 September - 202210:30Leuven, 30cc - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221001- Saturday 01 October - 202216:00Zemst, gc de melkerij
Kameleonie20221002- Sunday 02 October - 202215:00Tielt, cc gildhof
Kameleonie20221004- Tuesday 04 October - 202210:30Bree, zeepziederij - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221005- Wednesday 05 October - 202215:00Brasschaat, theater hemelhoeve
Kameleonie20221008- Saturday 08 October - 202214:00Tienen, cc de kruisboog
Kameleonie20221014- Friday 14 October - 202219:30Eeklo, pop-uptheater cc de herbakker
Kameleonie20221015- Saturday 15 October - 202219:00Asse, cc asse
Kameleonie20221018- Tuesday 18 October - 202213:30Bilzen, cc de kimpel - schoolvoorstelling
Kameleonie20221023- Sunday 23 October - 202215:00Lokeren, cc lokeren
Kameleonie20221024- Monday 24 October - 202210:30Lokeren, cc lokeren - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221108- Tuesday 08 November - 202210:30Tongeren, cc de velinx - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221113- Sunday 13 November - 202215:00Lier, cc de mol
Kameleonie20221120- Sunday 20 November - 202215:00Heusden-Zolder, cc muze
Kameleonie20221127- Sunday 27 November - 202214:00Merksem, schouwburg noord
Kameleonie20221128- Monday 28 November - 202210:30Merksem, schouwburg noord - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221204- Sunday 04 December - 202215:00Antwerpen, de studio
Kameleonie20221205- Monday 05 December - 202210:30Antwerpen, de studio - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20221211- Sunday 11 December - 202215:00Schoten, cc de kaekelaar
Kameleonie20221217- Saturday 17 December - 202214:00Ekeren, ekers hof
Kameleonie20221218- Sunday 18 December - 202215:00Beersel, cc de meent
Messia20221029- Saturday 29 October - 202220:00Deurne, cc de klap - première
Messia20221110- Thursday 10 November - 202220:15Bilzen, cc de kimpel
Messia20221111- Friday 11 November - 202220:30Vilvoorde, cc het bolwerk
Messia20221112- Saturday 12 November - 202220:15Maaseik, cc achter olmen
Messia20221116- Wednesday 16 November - 202220:30Tongeren, cc de velinx
Messia20221117- Thursday 17 November - 202220:00Sint-gillis-waas, gc de route
Messia20221118- Friday 18 November - 202220:30Pelt, cc palethe
Messia20221119- Saturday 19 November - 202220:30Essen, gc zaal rex
Messia20221125- Friday 25 November - 202220:00Puursam, cc binder
Messia20221126- Saturday 26 November - 202220:00Erpe-mere, emotia
Messia20221129- Tuesday 29 November - 202220:00Hoboken, gravenhof
Messia20221130- Wednesday 30 November - 202220:15Tienen, cc de kruisboog
Messia20221201- Thursday 01 December - 202220:00Houthalen-helchteren, cc casino
Messia20221202- Friday 02 December - 202220:15Temse, theaterzaal roxy
Messia20221203- Saturday 03 December - 202220:15Buggenhout, gc de pit
Messia20221207- Wednesday 07 December - 202220:30Strombeek, cc strombeek
Messia20221208- Thursday 08 December - 202220:00Bierbeek, cc de borre
Messia20221209- Friday 09 December - 202220:00Leuven, 30 cc
Messia20221214- Wednesday 14 December - 202220:15Mol, getouw
Messia20221215- Thursday 15 December - 202220:00Aarschot, cc het gasthuis
Messia20221216- Friday 16 December - 202220:00Blankenberge, cc blankenberge
Messia20221222- Thursday 22 December - 202220:00Waregem, cc de schakel
Messia20221223- Friday 23 December - 202220:00Berchem, corso
Quinnie & Quinn20230110- Tuesday 10 January - 202313:45Herzele, gc de steenoven
Quinnie & Quinn20230112- Thursday 12 January - 202313:30Puursam, cc binder - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230116- Monday 16 January - 202314:00Lint, oc de witte merel - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230117- Tuesday 17 January - 202310:30Pelt, cc palethe - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230120- Friday 20 January - 202310:00Kortrijk, schouwburg - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230122- Sunday 22 January - 202314:00Maaseik, cc achter olmen
Quinnie & Quinn20230124- Tuesday 24 January - 202310:00Berlare, cc stroming - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230126- Thursday 26 January - 202313:30Tervuren, de warandepoort
Quinnie & Quinn20230129- Sunday 29 January - 202315:00Keerbergen, gc den bussel
Quinnie & Quinn20230130- Monday 30 January - 202313:40Roeselare, cc de spil - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230131- Tuesday 31 January - 202310:00Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230202- Thursday 02 February - 202310:00Waregem, cc de schakel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230205- Sunday 05 February - 202315:00Tielt, cc gildhof
Quinnie & Quinn20230207- Tuesday 07 February - 202314:00Deurne, cc deurne - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230208- Wednesday 08 February - 202310:45Deurne, cc deurne - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230212- Sunday 12 February - 202315:00Temse, theaterzaal roxy
Quinnie & Quinn20230214- Tuesday 14 February - 202310:30Aarschot, cc het gasthuis - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230215- Wednesday 15 February - 202315:00Schilde, werf 44
Quinnie & Quinn20230228- Tuesday 28 February - 202313:30Geraardsbergen, arjaantheater - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230302- Thursday 02 March - 202310:00Lebbeke, cc de biekorf - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230303- Friday 03 March - 202319:00Lebbeke, cc de biekorf
Quinnie & Quinn20230305- Sunday 05 March - 202315:00Wingene, cc de wissel
Quinnie & Quinn20230307- Tuesday 07 March - 202310:00Wervik, gc forum - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230312- Sunday 12 March - 202315:00Mechelen, cc mechelen
Quinnie & Quinn20230313- Monday 13 March - 202310:30Mechelen, cc mechelen - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230314- Tuesday 14 March - 202310:30Koksijde, cc casino - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230316- Thursday 16 March - 202314:00Brasschaat, theater hemelhoeve - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230317- Friday 17 March - 202310:30Brasschaat, theater hemelhoeve - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230318- Saturday 18 March - 202319:00Sint-truiden, cc de bogaard
Quinnie & Quinn20230320- Monday 20 March - 202310:30Vilvoorde, cc het bolwerk - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230321- Tuesday 21 March - 202310:30Vilvoorde, cc het bolwerk - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230328- Tuesday 28 March - 202310:00Halle, cc 't vondel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230330- Thursday 30 March - 202313:30Lommel, cc de adelberg
Maura20230421- Friday 21 April - 202320:30Overijse, cc den blank
Maura20230422- Saturday 22 April - 202320:00Sint-lievens-houtem, cc de fabriek
Maura20230504- Thursday 04 May - 202320:00Willebroek, cc de ster
Maura20230505- Friday 05 May - 202320:15Tienen, cc de kruisboog
Maura20230513- Saturday 13 May - 202320:00Wommelgem, 't brieleke