Agenda

Wat Datum Uur Waar Tickets
Loos20240223- Friday 23 February - 202420:15Brecht, oc 't centrum
Loos20240224- Saturday 24 February - 202420:00Bredene, staf versluyscentrum
Loos20240226- Monday 26 February - 202420:15Sint-truiden, cc de bogaard
Loos20240229- Thursday 29 February - 202420:15Tienen, cc de kruisboog
Loos20240301- Friday 01 March - 202420:00Aarschot, cc het gasthuis
Loos20240302- Saturday 02 March - 202420:00Anzegem, gc de stringe
Loos20240306- Wednesday 06 March - 202420:00Hasselt, ccha
Loos20240307- Thursday 07 March - 202420:15Lanaken, cc lanaken
Loos20240308- Friday 08 March - 202420:15Beringen, cc casino
Loos20240309- Saturday 09 March - 202420:15Herzele, gc de steenoven
Loos20240314- Thursday 14 March - 202420:15Willebroek, gemeentelijke schouwburg
Loos20240315- Friday 15 March - 202420:15Bree, zeepziederij
Loos20240321- Thursday 21 March - 202420:15Herentals, cc t schaliken
Loos20240322- Friday 22 March - 202420:30Vilvoorde, cc het bolwerk
Loos20240323- Saturday 23 March - 202420:30Overijse, cc den blank
Loos20240327- Wednesday 27 March - 202420:00Berchem, corso
Loos20240328- Thursday 28 March - 202420:00Berchem, corso
Loos20240329- Friday 29 March - 202420:30Pelt, cc palethe
Loos20240330- Saturday 30 March - 202420:30Tielt, cc gildhof
Loos20240418- Thursday 18 April - 202420:30Diest, cc diest
Loos20240419- Friday 19 April - 202420:00Schoten, cc de kaekelaar
Loos20240420- Saturday 20 April - 202420:15Beersel, cc de meent
Loos20240426- Friday 26 April - 202420:00Meulebeke, oc vondel
Loos20240427- Saturday 27 April - 202420:00Keerbergen, gc den bussel
Loos20240502- Thursday 02 May - 202420:15Bilzen, cc de kimpel
Loos20240503- Friday 03 May - 202420:00Zottegem, cc zoetegem
Loos20240504- Saturday 04 May - 202420:00Lint, oc de witte merel
Kameleonie20240225- Sunday 25 February - 202414:30Nieuwpoort, centrum ysara
Kameleonie20240303- Sunday 03 March - 202415:00Roeselare, cc de spil
Kameleonie20240304- Monday 04 March - 202410:00Roeselare, cc de spil - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20240305- Tuesday 05 March - 202410:00Wervik, gc forum - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20240310- Sunday 10 March - 202415:00Turnhout, de warande
Kameleonie20240311- Monday 11 March - 202410:00Lint, oc de witte merel - 2 schoolvoorstellingen
Kameleonie20240316- Saturday 16 March - 202415:30Boom, cc de steiger
Kameleonie20240317- Sunday 17 March - 202415:00Torhout, cc de brouckere
Kameleonie20240321- Thursday 21 March - 202414:00Koksijde, cc casino - 1 schoolvoorstelling
Kameleonie20240322- Friday 22 March - 202413:30Erpe-mere, emotia - 1 schoolvoorstelling
Kameleonie20240323- Saturday 23 March - 202415:00Erpe-mere, emotia
Kameleonie20240324- Sunday 24 March - 202415:00Waasmunster, vc de meermin