Agenda

Wat Datum Uur Waar Tickets
Quinnie & Quinn20230129- Sunday 29 January - 202315:00Keerbergen, gc den bussel
Quinnie & Quinn20230130- Monday 30 January - 202313:40Roeselare, cc de spil - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230131- Tuesday 31 January - 202310:30Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230202- Thursday 02 February - 202310:00Waregem, cc de schakel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230203- Friday 03 February - 202314:00Willebroek, cc de ster - schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230205- Sunday 05 February - 202315:00Tielt, cc gildhof
Quinnie & Quinn20230207- Tuesday 07 February - 202314:00Deurne, cc deurne - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230208- Wednesday 08 February - 202310:45Deurne, cc deurne - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230212- Sunday 12 February - 202315:00Temse, theaterzaal roxy
Quinnie & Quinn20230214- Tuesday 14 February - 202310:30Aarschot, cc het gasthuis - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230215- Wednesday 15 February - 202315:00Schilde, werf 44
Quinnie & Quinn20230228- Tuesday 28 February - 202313:30Geraardsbergen, arjaantheater - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230302- Thursday 02 March - 202310:00Lebbeke, cc de biekorf - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230303- Friday 03 March - 202319:00Lebbeke, cc de biekorf - school + avond
Quinnie & Quinn20230305- Sunday 05 March - 202315:00Wingene, cc de wissel
Quinnie & Quinn20230307- Tuesday 07 March - 202310:00Wervik, gc forum - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230312- Sunday 12 March - 202315:00Mechelen, stadsschouwburg
Quinnie & Quinn20230313- Monday 13 March - 202310:00Mechelen, cc mechelen - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230314- Tuesday 14 March - 202310:30Koksijde, cc casino - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230316- Thursday 16 March - 202314:00Brasschaat, theater hemelhoeve - 1 schoolvoorstelling
Quinnie & Quinn20230317- Friday 17 March - 202310:30Brasschaat, theater hemelhoeve - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230318- Saturday 18 March - 202319:00Sint-truiden, cc de bogaard
Quinnie & Quinn20230320- Monday 20 March - 202310:30Vilvoorde, cc het bolwerk - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230321- Tuesday 21 March - 202310:30Vilvoorde, cc het bolwerk - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230323- Thursday 23 March - 202310:30Avelgem, de spikkerelle
Quinnie & Quinn20230328- Tuesday 28 March - 202310:00Halle, cc 't vondel - 2 schoolvoorstellingen
Quinnie & Quinn20230330- Thursday 30 March - 202313:30Lommel, cc de adelberg
Maura20230421- Friday 21 April - 202320:30Overijse, cc den blank
Maura20230422- Saturday 22 April - 202320:00Sint-lievens-houtem, cc de fabriek
Maura20230504- Thursday 04 May - 202320:15Willebroek, cc de ster
Maura20230505- Friday 05 May - 202320:15Tienen, cc de kruisboog
Maura20230513- Saturday 13 May - 202320:00Wommelgem, 't brieleke