Bro's

Een zieke moeder kermt dat alleen een drakenei haar nog kan redden. Haar twee zonen weten niet zo goed of ze bedoelde dat ze ongeneeslijk is of dat ze werkelijk zou kunnen genezen door een drakenei. De broers beslissen om op zoek te gaan naar iets wat niet bestaat. Ze hebben exact 1 nacht de tijd om het onvindbare te vinden.

Een visueel spektakel voor jong en oud met geweldige decors en prachtige kostuums gespeeld door de cast van Quinnie&Quinn. (Jonas Leemans, Inge Paulussen & Dimitri Leue aangevuld met nieuwkomer Mona Lahousse)

“Jullie moeder is heel egoïstisch geweest. Ze heeft jullie zoveel liefde gegeven dat jullie nu heel veel pijn zullen voelen wanneer ze er niet meer is. Ik heb mijn kinderen in de steek gelaten van zodra ze geboren waren. Zij zullen geen traan laten wanneer ik sterf. Dat is pas liefde.” – Spiet

“Sla maar eens met een hamer op uw duim. Dat doet pijn. Uw zenuwen zitten in uw lichaam, niet in uw geest. Dus doe nu niet flauw en veeg die traantjes weg.” – Lady Giga

“- Bro, ik lijk meer op haar. Gij zijt een kop groter.
Dat kan zijn, bro, maar die kop lijkt meer op haar dan heel uw lichaam van kop tot teen.”

Zij zou zeggen: “ik kan u geen gelijk geven want ge denkt dat ge het al hebt.Ik zou dat ook zeggen.”

Spel: Mona Lahousse, Inge Paulussen, Jonas Leemans, Dimitri Leue
Tekst en regie: Dimitri Leue
Muziek van Antoon Offeciers.
Kostuums van Katinka Heremans
Belichting: Sonista, Stef Appelen
Productie: Leue.vzw
Foto: Diego Franssens
Video: Arn Van Wijmeersch

Gerealiseerd met de steun van de Belgische taxshelter maatregel via Flanders Tax Shelter en CC Binder Puurs-Sint-Amands.

Datum Uur Waar
Monday 30 September - 202413:30Berlare, cc stroming - schoolvoorstelling
Tuesday 01 October - 202410:30Berlare, cc stroming - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Thursday 03 October - 202410:30Duffel, cinema plaza - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Sunday 06 October - 202415:00Lokeren, cultuurcentrum
Monday 07 October - 202410:00Lokeren, cultuurcentrum - 1 of 2 schoolvoorstellingen Bro's
Tuesday 08 October - 202410:30Zwevezele, gc de wissel - 1 of 2 schoolvoorstellingen Bro's
Thursday 10 October - 202410:00Oostkamp, de valkaart - 2 schoolvoorstellingen
Monday 14 October - 202413:45Eeklo, cc de herbakker - schoolvoorstelling
Tuesday 15 October - 202410:00Eeklo, cc de herbakker - 2 schoolvoorstellingen
Thursday 17 October - 202410:30Oudsbergen, den ichter - 2schoolvoorstellingen
Saturday 19 October - 202419:00Asse, oud gasthuis
Tuesday 22 October - 202410:30Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen Bro's
Wednesday 23 October - 202415:00Harelbeke, cc het spoor - familielvoorstelling
Thursday 24 October - 202414:00De haan, wielingencentrum - 1 schoolvoorstelling
Sunday 27 October - 202414:30Nieuwpoort, centrum ysara
Tuesday 05 November - 202410:30Overijse, cc den blank - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Thursday 07 November - 202410:30Bilzen, de kimpel - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Friday 08 November - 202410:30Maaseik, cc achter olmen - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Tuesday 12 November - 202410:30tienen, cc de kruisboog - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Thursday 14 November - 202410:30Deinze, cc leietheater - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Sunday 17 November - 202411:00Mol, zaal t getouw
Monday 18 November - 202410:30Lanaken, cc lanaken - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Tuesday 19 November - 202410:30Mortsel, cultuurcentrum - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Thursday 21 November - 202410:30Lommel, cc de adelberg - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Friday 22 November - 202410:45Halle, cc t vondel - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Sunday 24 November - 202414:00Leopoldsburg, cultuurcentrum - 1 familievoorstelling Bro's
Monday 25 November - 202413:45Geel, cc de werft - schoolvoorstelling
Tuesday 26 November - 202410:00Geel, cc de werft - 1 of 2 schoolvoorstellingen
Thursday 28 November - 202410:30Wevelgem, cc guldenberg - 1 of 2 schoolvoorstellingen