Messia

De wereld staat in brand. De mensen denken dat maar één iemand dit kan blussen.
Men noemt haar de Messia.

Jennifer Heylen incorporeert de verlosser, de nieuwe weg.
Dimitri Leue probeert haar te overtuigen om te redden wat nog te redden valt.

Muziek van vier live muzikanten zweept het verhaal op.
Als koor blazen ze met humor het vuur aan.

Dankzij een samenwerking met het KMSKA zijn er ook prachtige beelden.

MENS:
U hebt de wereld in brand gestoken.

MESSIA:
Dat zou ik nooit doen. Ik hou van het leven.
Greta zou het mij trouwens nooit vergeven.

MESSIA: Jennifer Heylen
MENS: Dimitri Leue
Engelenkoor: Antoon Offeciers, Ken Pichal, Samuel Vekeman, Semele Uyttenbroeck
Tekst en regie: Dimitri Leue
Beelden: KMSKA, Eva De Mul
Kostuums: Eva De Mul
Licht en geluid: Stef Appelen
Productie: Leue VZW en Koortzz
Promobeeld: Diego Franssens
Foto’s videoclip: Sara De Graeve

Gerealiseerd met de steun van Taxshelter van de Vlaamse Overheid en CC Deurne.

Datum Uur Waar
Saturday 29 October - 202220:00Deurne, cc deurne - première
Thursday 10 November - 202220:15Bilzen, cc de kimpel
Friday 11 November - 202220:30Vilvoorde, cc het bolwerk
Saturday 12 November - 202220:15Maaseik, cc achter olmen
Wednesday 16 November - 202220:30Tongeren, cc de velinx
Thursday 17 November - 202220:00Sint-gillis-waas, gc de route
Friday 18 November - 202220:30Pelt, cc palethe
Friday 25 November - 202220:00Puursam, cc binder
Saturday 26 November - 202220:00Erpe-mere, emotia
Tuesday 29 November - 202220:00Hoboken, gravenhof
Wednesday 30 November - 202220:15Tienen, cc de kruisboog
Thursday 01 December - 202220:00Houthalen-helchteren, cc casino
Friday 02 December - 202220:15Temse, theaterzaal roxy
Saturday 03 December - 202220:15Buggenhout, gc de pit
Wednesday 07 December - 202220:30Strombeek, cc strombeek
Thursday 08 December - 202220:00Bierbeek, cc de borre
Friday 09 December - 202220:00Leuven, 30 cc
Wednesday 14 December - 202220:15Mol, getouw
Thursday 15 December - 202220:00Aarschot, cc het gasthuis
Friday 16 December - 202220:00Blankenberge, cc blankenberge
Thursday 22 December - 202220:00Waregem, cc de schakel
Friday 23 December - 202220:00Berchem, corso