Kunst Mijn Kloten!

We schrijven het jaar: 2020
Onwezenlijk harde tijden.
Er moet afstand zijn.
Die afstand wordt sociaal genoemd.
Generaties worden gescheiden.
Die scheiding wordt liefde genoemd.
Mensen tussen vier muren.
Schermvrienden, computercollega’s.
De wereldeconomie kreunt.
De dood maait, de angst laait.

“We hebben kunst om niet aan de waarheid te sterven.” – Nietzsche

Kunstenaars zwoegen verder.
Uit het niets proberen zij iets te maken.
Ze scheppen ‘hoop’, ‘moed’ en ‘leven’.
Algauw blijkt dat iets overbodig oh zo nodig kan zijn.
Wanneer de hele wereld hetzelfde lot ondergaat,
uit verschil zich in cultuur.

Wanneer wonden worden gelikt, kan kunst een tong zijn.

“Kunstenaars die zelf geen ideeën hebben, plukken mensen van de straat en vertellen hun verhaal, bewerend dat hun werk dan betekenis heeft want zij hebben de realiteit aan hun zijde. Dat klopt maar wat ze niet aan hun zijde hebben, is verbeelding, een visie en een toevoeging aan ons denken, ons voelen, ons ervaren.” – quote uit de voorstelling

Inleiding : Dhr. Versmissen Walter. Gerechtsdeurwaarder, alsook verzamelaar van koelkastmagneten.
Tekst en spel : Dimitri. Theatermaker, alsook kleine zelfstandige met de nadruk op klein.
Compositie en muziek : Antoon Offeciers. Notenkraker, alsook winnaar van de Lucky Luke-imitatie wedstrijd 1993.
Kostuum en projectie : Eva De Mul. Kunstenares met naald en draad, verf en penseel, computer en keyboard alsook gepassioneerd Kringwinkel-bezoekster.
Licht en geluid : Stef Appelen. Knoppenman alsook begenadigd beoefenaar der kunst des noppenbiljarts.
Foto: Diego Franssens
Verkoop en productie: Koortzz. Cijferspecialisten alsook kleine lettertjes.

Datum Uur Waar
Thursday 11 June - 202020:00Berchem, sociocultureel centrum de kapel
Saturday 26 September - 202020:00Diepenbeek, gc de plak - try-out
Friday 02 October - 202020:30Puurs-sint-amands, cc binder - première
Saturday 03 October - 202020:00Antwerpen, costa
Thursday 08 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Friday 09 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Saturday 10 October - 202019:30Antwerpen, theatergarage
Saturday 17 October - 202020:00Hoboken, gravenhof
Saturday 24 October - 202020:30Roeselare, cc de spil
Friday 30 October - 202020:30Overijse, cc den blank
Tuesday 10 November - 202020:00Gent, minard
Thursday 12 November - 202020:00Kontich, cultuurhuis altena
Monday 16 November - 202020:00Ekeren, ekerse theaterzaal
Tuesday 17 November - 202020:00Ekeren, ekerse theaterzaal
Friday 15 January - 202120:00Geraardsbergen, arjaantheater
Saturday 16 January - 202120:15Bree, cc de zeepziederij
Wednesday 20 January - 202120:30Rotselaar, gc de mena
Friday 22 January - 202120:20Kapellen, 't kerkske
Saturday 23 January - 202120:30Oostduinkerke, het bedrijf
Thursday 28 January - 202120:00Schoten, cultuurcentrum
Friday 26 February - 202120:00Brugge, cc de dijk
Saturday 27 February - 202120:00Brugge, cc de dijk
Sunday 28 February - 202115:00Brugge, cc de dijk
Friday 16 April - 202120:15Mortsel, kaleidscoop
Saturday 15 May - 202120:15Merksem, cultuurcentrum