Onderland

In Flamont draait alles rond de goudmijn.
De helft van de bevolking werkt er en de andere helft faciliteert de werkers.
De stichter bleek niet zo stichtend te zijn. Zijn erfenis zijn zonden.
Tussen een ethisch drama en een familietragedie weeft zich de liefde, de lichtheid en het leven.

“Ze haatte haar dochter.
Ze vond haar een vervelend wezen.
Tijdverlies. Zo noemde ze haar. Tijdverlies.
Tijdverlies heeft deze lelijke tekening gemaakt.
Tijdverlies heeft vannacht overgegeven.
Tijdverlies is op paardrijkamp.”

Na het succes van “Genoeg” slaan Warre Borgmans, Dimitri Leue, Michael Pas en Alice Reijs weer de handen in elkaar om samen een toneelstuk te maken, deze keer aangevuld met Clara Cleymans.

Spel: Alice Reijs, Clara Cleymans, Warre Borgmans, Michael Pas en Dimitri Leue
Spelcoach: Pieter Embrechts
Tekst: Dimitri Leue
Kostuums: Eva De Mul
Scenografie: Stef Appelen en Dimitri Leue
Muziek: Antoon Offeciers
Beeld: Diego Franssens

Datum Uur Waar
Thursday 10 February - 202214:00Berchem, cc berchem - try-out
Friday 11 February - 202220:00Berchem, cc berchem - premiere
Saturday 12 February - 202220:00Berchem, cc berchem
Monday 14 February - 202220:00Sint-truiden, cc de bogaard
Wednesday 16 February - 202220:00Steenokkerzeel, De Corren
Thursday 17 February - 202220:30Dilbeek, cc westrand
Friday 18 February - 202220:00Temse, theaterzaal roxy
Saturday 19 February - 202220:15Leopoldsburg, cc leopoldsburg
Wednesday 23 February - 202220:00Leuven - 30cc
Thursday 24 February - 202220:00Anzegem, gc de zinnen
Friday 25 February - 202220:00Aarschot, cc het gasthuis
Saturday 26 February - 202220:00Lokeren, cc lokeren
Thursday 03 March - 202220:15Merksem, cultuurcentrum
Friday 04 March - 202220:00Wingene, cc de wissel
Saturday 05 March - 202220:15Hamme, gc jan tervaert
Sunday 06 March - 202220:00Deurne, cultuurcentrum
Tuesday 08 March - 202220:00Herent, gc de wildeman
Wednesday 09 March - 202220:00Bierbeek, cc de borre
Thursday 10 March - 202220:15Heusden-Zolder, cc muze
Friday 11 March - 202220:00Nieuwpoort, centrum ysara
Saturday 12 March - 202220:00Lommel, cc de adelberg
Tuesday 15 March - 202220:00Gent, minard
Thursday 17 March - 202220:00Kapellen, CC Kapellen
Friday 18 March - 202220:00Puursam, cc binder
Saturday 19 March - 202220:00Houthalen-helchteren, cc casino
Monday 21 March - 202220:00Gent, minard
Tuesday 22 March - 202220:00Ninove, cc de plombom
Wednesday 23 March - 202220:00Tienen, cc de kruisboog
Thursday 24 March - 202220:00Lanaken, cc lanaken
Friday 25 March - 202220:30Oudenaarde, gc de woeker
Saturday 26 March - 202220:00Nazareth, cc nova
Wednesday 30 March - 202220:15Mechelen, cc mechelen
Thursday 31 March - 202220:15Maaseik, cc achter olmen
Friday 01 April - 202220:00Zaventem, cc de factorij
Saturday 02 April - 202220:00Deinze, cc leietheater
Sunday 03 April - 202220:00Sint-gillis-waas, gc de route
Wednesday 06 April - 202220:00Vilvoorde, cc het bolwerk
Friday 15 April - 202220:15Wevelgem, cc guldenberg
Tuesday 19 April - 202214:00Neos Vl Brabant
Thursday 21 April - 202220:30Diest, cc diest
Friday 22 April - 202220:00Geraardsbergen, arjaantheater
Saturday 23 April - 202220:30Asse, cc asse
Sunday 24 April - 202220:00Keerbergen, gc den bussel
Tuesday 26 April - 202220:00Zonnebeke, oc de leege platse
Wednesday 27 April - 202220:30Mortsel, mark liebrecht schouwburg
Thursday 28 April - 202220:15Beringen, cc casino
Friday 29 April - 202220:00Diksmuide, cc kruispunt
Saturday 30 April - 202220:00Evergem, cc stroming