Maura of de zeven magen der eenzaamheid

Dimitri Leue speelt opnieuw zijn allereerste voorstelling.
Hij zal deze voorstelling maar liefst 49 maal herkauwen in Deurne.
Zeven dagenlang zal hij zeven voorstellingen op één dag spelen.

Een man zit vast in zijn liefdesverdriet.
Hij ontmoette de vrouw van zijn leven.
Haar leven besliste daar anders over.
Hij kauwt en herkauwt zijn geluk.
Hij weigert om het door te slikken.
Een gevecht met de wijzers van de klok,
hij wil terug.
De taal wordt lijfelijk.
   

“Ongelooflijk dat iemand zoiets op zo’n jonge leeftijd heeft geschreven.”  –  Robby Cleiren  (in 1996)
“Allemaal iets te herkenbaar. Amai, dat kwam binnen.”  –  Bruno vanden Broecke  (in 1996)

“Als ik een vlaag van geluk voel opkomen,
kijk ik even om me heen of zij bij me is,
alvorens ik het gevoel aanvaard.
Op geluk mag men niet zuinig zijn,
het moet met grote geuten geschonken worden.
Ik wil alles of niets.
Alleen een raket kan ontsnappen aan de
aantrekkingskracht van de aarde.
Alleen de liefde overwint de dood.”
     
Tekst en spel : Dimitri Leue
Muziek : Toon Offeciers
Techniek : Stef Appelen
Productie : Leue vzw
Foto: Diego Franssens
Verkoop : Koortzz
Met steun van en dank aan CC Deurne, CC Puursam.
Datum Uur Waar
Saturday 16 January - 202120:15Bree, cc de zeepziederij
Wednesday 20 January - 202120:30Rotselaar, gc de mena
Friday 22 January - 202120:20Kapellen, 't kerkske
Saturday 23 January - 202120:30Oostduinkerke, het bedrijf
Thursday 28 January - 202120:00Schoten, cultuurcentrum
Wednesday 14 April - 202120:15Lommel, cc de adelberg kleine zaal
Friday 16 April - 202120:15Mortsel, kaleidscoop
Thursday 06 May - 202118:30Herne, feestzaal
Saturday 15 May - 202120:15Merksem, cultuurcentrum
Friday 18 June - 202120:30Overijse, cc den blank
Friday 08 October - 202120:00Geraardsbergen, arjaantheater
Thursday 28 October - 202120:00Kontich, cultuurhuis altena
Friday 28 January - 202220:00Brugge, cc de dijk
Saturday 29 January - 202220:00Brugge, cc de dijk
Sunday 30 January - 202215:00Brugge, cc de dijk