Quinnie & Quinn

Drie vrienden willen samen iets verzinnen. Ze strijden voor het woord om zo het verhaal te sturen. Algauw hijst één van hen zich op de troon en hij verplicht de twee anderen om te luisteren.
Quinnie & Quinn willen ontsnappen. Weg uit dit verhaal. Weg van hun tiran. Maar de verteller weet hen iedere keer weer te verrassen met een nieuw obstakel.
Als ze hier uit willen geraken, zullen ze het met z’n drieën moeten doen.

Een speelse ode aan de vrijheid voor kinderen vanaf 6 jaar.

Als er niets is, kan alles ontstaan.

“Hier is zo een massa. Een echte mensenzee. En ik kom zo uit de lucht gevlogen. Want ik kan dat: vliegen. En ik land bovenop een soort tempel, een piramide. Rook, licht en magie. En als ik spreek moet iedereen luisteren. Want ik ben de baas. Ik draag uiteraard gouden kleren. Vol diamanten en een kroon van vlinders. Of nee, glimwormen. Ik spreek alle talen van de wereld. Het is te zeggen. Ik spreek er maar één. Maar iedereen kan mij verstaan. Wacht. Over die kroon: overdag is ze gemaakt van vlinders en ’s nachts van glimwormen. Dat is beter.”

Spel: Jonas Leemans, Dimitri Leue, Inge Paulussen.
Tekst: Dimitri Leue
Kostuums: Eva De Mul
Kostuumontwerp en beeld: Katinka Heremans
Lichtconcept en techniek: Stef Appelen
Muziek: Antoon Offeciers.
Productie: Leue
Foto: Jimmy Kets

Datum Uur Waar
Thursday 11 February - 202113:45Mortsel, mark liebrechtschouwburg - schoolvoorstelling
Friday 12 February - 202113:45Mortsel, mark liebrechtschouwburg
Friday 19 February - 202115:00Aarschot, cc het gasthuis
Saturday 20 February - 202115:00Wingene, cc de wissel
Sunday 21 February - 202115:00Puurs-sint-amands, cc binder
Thursday 25 February - 202113:30Lanaken, cc lanaken - schoolvoorstelling
Sunday 28 February - 202115:00Genk, c-mine
Monday 01 March - 202110:00Genk, c-mine - schoolvoorstellingen
Thursday 04 March - 202113:30Leuven, minnepoort - schoolvoorstelling
Friday 05 March - 202119:00Mol, schouwburg rex
Tuesday 09 March - 202110:45Tienen, cc de kruisboog - schoolvoorstellingen
Thursday 11 March - 202113:45Herzele, gc de steenoven - schoolvoorstelling
Saturday 13 March - 202119:00Vilvoorde, cc het bolwerk
Sunday 14 March - 202115:00Tongeren, cc de velinx
Monday 15 March - 202110:00Tongeren, cc de velinx - schoolvoorstellingen
Tuesday 16 March - 202110:00Tielt, cc gildhof
Tuesday 23 March - 202110:00Zonhoven, gc tentakel - 2 schoolvoorstellingen
Friday 26 March - 202113:30Merelbeke, gc 't groenedal
Sunday 28 March - 202115:00Heusden-Zolder, cc muze
Monday 29 March - 202110:00Heusden-Zolder, cc muze - schoolvoorstelling
Sunday 25 April - 202115:00Zwijndrecht, oc 't waaigat
Monday 26 April - 202114:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstelling
Tuesday 27 April - 202110:00Waregem, cc de schakel - schoolvoorstellingen
Monday 03 May - 202113:30Bierbeek, cc de borre - schoolvoorstelling
Tuesday 04 May - 202110:15Bierbeek, cc de borre - 2 schoolvoorstellingen
Saturday 08 May - 202119:00Overijse, cc den blank
Sunday 09 May - 202115:00Houthalen-Helchteren, cc casino
Monday 10 May - 202113:30Houthalen-Helchteren, cc casino
Tuesday 11 May - 202113:30Bilzen, cc de kimpel